Kadeřnictví KATY
Chrudim, Soukenická 155
Přihlášení
Naše služby

» http://www.fresh-face.eu

Profesionální produkt japonské technologie, navržený a vyráběný japonskou firmou není obyčejný kartáč. Podrobnosti >>>

» Fresh face pro růst vlasů.

http://www.fresh-face.eu

Za účelem posílení růstu vlasů a jejich celkovému posílení, musíme dát vlasům pevný základ- zdravé kořeny – tj. místo, kde se tvoří vlas, kde dostane výživu, sílu a energii. Podrobnosti >>>

» Spomzor stranek

GILAM WEB – http://www.gilam.cz/

Petr Vašíček - https://www.facebook.com/vasicek?ref=ts&fref=ts

 

Všechny služby >>>

Kompletní REKONSTRUKCE vlasu

maxresdefault

Dlouho očekávaná novinka. Sen všech žen…OXILOCK plasma – Zázrak , který se stáva realitou. Mít zdravé, krasné zesvětlené vlasy už není mýtus. Porézní zničený vlas opět v kodici, pevný a lesklý……

OXILOCK plasma je exkluzivní komplex substanci organického původu : OXILOCK plasma obnovuje keratin před, během a po agresivních chemických úpravách , a může být použit jako ideální nástroj pro získání fantastických výsledku v každé situaci.

Vlasy ozdraví překvapivě z hlediska odolnosti proti lámaní a křehkosti (zejména na „porézní“ vlasy, poškozené nebo oslabené standardním chemickým ošetřením). OXILOCK plazma obnovuje přirozenou rovnováhu vlasů, aniž by zasahoval do výsledku chemického ošetření. Díky této nové technologii limity v úpravách o vlasy ( barveni , zesvětlení, atd.) jsou finálně překonány . Otevírá se zároveň cesta k novému profesionálnímu horizontu. V celkovém výsledku jako by bylo něco „zázračného“ – mít perfektní vlasy i po agresivním chemickém ošetření a klienti , kteří jsou nadšeni přímo po první aplikaci. To vše i bez obávaných chemikálií, silikonu, síranů, aldehydů nebo jiných agresivních látek.

https://www.facebook.com/Oxilock-Plasma-410420489162145/timeline/

https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-KATY-353323924688471/timeline/

7 thoughts on “Kompletní REKONSTRUKCE vlasu

 1. Monika Marsalkova

  Dobry den, mam velmi unavené, poškozené a ne pekne vlasy. V posledni dobe mi i padají aa je těžké je upravit. Rada bych se zeptala, kolik by me stala procedura Oxilock plazmy plus případná barva a úprava střihu vlasu? Jsem z toho uz nešťastná, vyzkoušela jsem různé regenerační šampony, oleje, masky, ale nic mi poradne nepomohlo. Dekuji velmi pekne zaodpověď a preji hezky den.

  1. Kateřina Špůrová

   Krasného dne přeji Moni, oxilock by vám jistě pomohla se zlepšením kvality vlasů a následně bych vám doporučila další postup při vyrovnávání kvality vlasů, což je pro každého klienta individuální. Oxi se cenove pohybuje od 150,- do 500,- Kč, barva dle spotřeby a typu barveni cca od 315,- do 865,- Kč přesnější cenu bych vám odhadla osobně , až bych viděla vlásky, a cena střihu je 265,- az 355,- opět dle náročnosti a použitých technik. Mohu váš tedy pozvat na nezavaznou a bezplatnou konzultaci do kadeřnictví Katy. Můžete mi kdykoli zavolat na tel 605316654 a domluvíme si schůzku.

  1. Kateřina Špůrová

   Dobrý den přeji
   Oxilock plazma je ppřidaná hodnota k barvení a pohybuje se od 150,- do 500,- Kč pro jeden proces barvení. A co se týká zesvetleni z tmavých barev na světlejší je cena velmi težko odhadnutelna, proto doporučuji se zastavit na bezplatné poradenství a konzultací kde se můžeme domluvit na postupu procesů a i já budu mít lepší odhad na cenu. V případě jakýchkoli otázekvolejte na tel 605316654.

 2. Dominika Hatia

  Zdravím, chci se zeptat, zda jste někdy zkoušela použít plasmu na prodloužené vlasy?

  1. Kateřina Špůrová

   Dobrý den přeji,
   Ano plasmu jsem použila i na prodloužené vlasy, však jen na vlasy, které sama nasazují tj Greath Lengths. Mají totiž certifikát pravosti a jsou patentované proto vím a s jistotou mohu říct, ze plazma bude mít stejné výsledky jako na vlastním vlasu. V případě jakýchkoli otázek mi můžete kdykoli zavolat na tel 605316654 rada se vším poradím pokud je to vy mých silách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi

Trápí Vás problémy s Vašimi vlasy nebo vlasovou pokožkou? Zeptejte se, ráda Vám poradím.

 

» Po ranním vyčesávání vlasů mi jich zbyde spousta na hřebenu. Je mi…

 

» Moje vlasy se mi často lámou, co mám dělat?