Kadeřnictví KATY
Chrudim, Soukenická 155
Přihlášení
Naše služby

» Regenerace vasů

V kadeřnictví Katy nabízím mnoho přípravku pro regeneraci vlasů. Podrobnosti >>>

» http://www.fresh-face.eu

Profesionální produkt japonské technologie, navržený a vyráběný japonskou firmou není obyčejný kartáč. Podrobnosti >>>

» Fresh face pro růst vlasů.

http://www.fresh-face.eu

Za účelem posílení růstu vlasů a jejich celkovému posílení, musíme dát vlasům pevný základ- zdravé kořeny – tj. místo, kde se tvoří vlas, kde dostane výživu, sílu a energii. Podrobnosti >>>

Všechny služby >>>

Fresh face pro růst vlasů.

110

http://www.fresh-face.eu

Za účelem posílení růstu vlasů a jejich celkovému posílení, musíme dát vlasům pevný základ- zdravé kořeny – tj. místo, kde se tvoří vlas, kde dostane výživu, sílu a energii.

100% přírodní léčivá kosmetika „Fresh face“ a „Fitonika“ vám zajistí rychle a bezpečně základní kořeny a zdravé vyživené cibulky. Bylinné přísady používané po staletí k léčbě a posílení vlasů, aktivuje jedinečné minerály ve složení s rostlinnými komponenty…Vidíme vynikající výsledky velmi rychle – po několika ošetřeních. Tyto minerály působí také jako sorbenty- přírodní „čističe“, které vytáhnou z pokožky hlavy a zejména z vlasových cibulek nahromaděné škodlivé chemické látky, které negativně ovlivňují růst a stav vlasů. Tím zbavíme vlasové cibulky od zbytečného „útlaku“ chemických jedů a cibulky začnou pracovat v plné síle.

Složení

 • Bioočista 200g
 • Biomaska na ​​vlasy „Fitonika» № 2, „k posílení a růstu vlasů“
 • Biošampon „Fitonika» № 1, C chmelové hlávky pro posílení a růst vlasů.
 • Opláchněte „Fitonika» № 1 „k posílení a růstu vlasů“

  Návod

  Intenzivní:

  Denně po dobu 10 dní aplikujeme nejprve bioočistu na vlhkou vlasovou pokožku, zabalíme do vlhkého ručníku a necháme 15-20 min. působit. Tento postup bude vynikající detoxikační kůrou pro pokožku hlavy, odstraní toxické látky z dermální vrstvy a cibulek a připraví pokožku a cibulky pro masku a výživu.

  Po opláchnutí bioočisty uvařime vodu a zalijeme biomasku číslo2 ( 70-80°C), ochladíme na příjemnou teplotu. Naneseme biomasku na 30-40 minut, zabalíme hlavu do celofánu a izolujeme ručníkem. Maska vyloženě „krmí“ vlasy důležitými vitamíny, minerály, mikro a makro od kořínků až ke konečkům.

  Poté, co umyjete masku, opláchněte vlasy kondicionérem na vlasy № 1. Kondicionér uzavírá vnější vrstvu vlasů, takže vlasy jsou hladké a lesklé, a zároveň poskytují dodatečnou ochranu vlasům a výživu vlasovým kořínkům.

  Express terapie: Pokud z časových důvodů nemůžete dělat vlasové masky, můžete si připravit rychlý postup: Smíchejte stejné proporce biomasky s bioshamponem № 1. Použít tuto směs na vlasy po dobu 15-20 minut.Zabalit do vlhkého teplého ručníku na celou dobu působení.

  Spláchněte důkladně a na závěr opláchněte vlasy kondicionérem na vlasy № 1. 1-2 krát týdně dělejte celý postup s bioočistou a biomaskou číslo 2.

  Údržba účinku:

  Každé 3 měsíce zopakujte 10 po sobě jdoucích dnů. 1 x týdně provést kompletní péči. (Bioočista, biošampon, maska, tonik) Umyjte si vlasy biošamponem číslo 1, jak často, jak požadujete. Opláchněte vlasy po umytí oplachování číslo 1. Všechny výrobky 100% přírodní kosmetiky Fresh face a „Fitonika“ jsou plně kompatibilní s sebou, takže si můžete kombinovat různé biošampony, biomasky, biotoniky, barvení vlasů, používat je můžete společně, nebo jeden po druhém.

  Důležité:

  Když jste začala používat 100% přírodní kosmetiku pro vlasy, měli byste přestat používat chemické produkty, jinak účinek používání přírodních produktů se snižuje.

  To se děje z několika důvodů:

  Hned po první aplikaci bioočisty a biošamponu uvolňujeme z vlasových cibulek škodlivé chemikálie, které se v nich usazují. Pokud pravidelně používáte bioočistu a biošampon na vlasovou pokožku , pak předejdete problémům, které se týkají vlasové pokožky. Vaše vlasy budou pevné, zdravé a plné síly, vlasové kořínky nebudou plné chemických škodlivin a Vaše vlasy budou mít pevné zdravé kořeny.

  Odstraní se i nadměrné maštění vlasů, které je právě způsobeno díky výrobkům agresivní péče, které obsahují natrium-lauryl-sulfát (více o tom si můžete přečíst článek Zkontrolujte bezpečnost make-up). Ten působí na mazové žlázy, které pak rodukují stále více a více tuku a mastí vlasy i vlasovou pokožku. Kruh se uzavírá – častěji si umýváte vlasy (chemickým )šamponem pěnou, tím rychleji se vaše vlasy zmastí… Proto, pokud chcete, uvést tvorbu kožního mazu do normálu, je nutné omezit používání chemických šamponů, které ho stimulují. Pokud používáte pouze suchý-čistě přírodní šampon , bioočistu a „Fitonika“ budete si umývat vlasy za několik dní, maštění se výrazně sníží.

  Chemické kosmetické výrobky na vlasy zničí lipidovou vrstvu kůže a suchou pokožku. To vede k tvorbě lupů na hlavě. 80% lůpů způsobuje nesprávný šampon. Přípravky na vlasy: bioočisty, biošmpony, biomasky vlasy po 1-2 aplikacích odstraňuje lupy a pracuje na obnovení obsahu vlhkosti v pokožce a dermis. Nepoužívejte chemické přípravky pro péči o vlasy, zejména šampóny s natriumlaurylsulfátu.

Otázky a odpovědi

Trápí Vás problémy s Vašimi vlasy nebo vlasovou pokožkou? Zeptejte se, ráda Vám poradím.

 

» Po ranním vyčesávání vlasů mi jich zbyde spousta na hřebenu. Je mi…

 

» Moje vlasy se mi často lámou, co mám dělat?