Kadeřnictví KATY
Chrudim, Soukenická 155
Přihlášení
Naše služby

» Regenerace vasů

V kadeřnictví Katy nabízím mnoho přípravku pro regeneraci vlasů. Podrobnosti >>>

» http://www.fresh-face.eu

Profesionální produkt japonské technologie, navržený a vyráběný japonskou firmou není obyčejný kartáč. Podrobnosti >>>

» Fresh face pro růst vlasů.

http://www.fresh-face.eu

Za účelem posílení růstu vlasů a jejich celkovému posílení, musíme dát vlasům pevný základ- zdravé kořeny – tj. místo, kde se tvoří vlas, kde dostane výživu, sílu a energii. Podrobnosti >>>

Všechny služby >>>

Přírodní vlasova kosmetika NATULIGUE

73792EAD-EF96-44D8-AA01-467D352C5ED3

NATULIQUE – BIO přírodní kosmetika

Co přírodní vlasová kosmetika Natulique přináší?

Na trhu je nespočet značek, které nabízejí přírodní vlasovou kosmetiku. Každá z nich ale pracuje na jiné bázi. Natulique zaštiťuje svou kosmetiku garancí téměř stoprocentního přírodního složení 360 BIOCERT ORGANIC ©. Své produkty nejdříve odzkoušejí hezky „doma v dílně“ a až poté je vypouštějí na trh. Stojí si tedy za tím, že přírodní péče a kvalitní odstín barvy lze skloubit do jednoho – do jejich přírodní vlasové kosmetiky.

Proč je péče o vlasy důležitá?

Na první pohled poznáte, kdo má zdravé, krásné a lesklé vlasy a kdo naopak má polámané, vysušené vlasy, zničené od chemických přípravků. Lesk, zdraví, krása, pevné a husté vlasy – to je vše, po čem ženy touží. Pokud má žena nádherné vlasy, navrací jí to její ženskost, sílu, energii a zdravé sebevědomí. A to vše si dánská značka Natulique uvědomuje a nabízí to skrze jejich péči o vlasy.

Filip Gregor, ambasador a distributor značky Natulique v České republice se nechal slyšet: „Nabízíme jen to, čemu sami věříme. Proto všechny produkty značky Natulique máme osobně odzkoušené a můžeme je doporučit na základě vlastní zkušenosti. Naše barvy si oblíbily ženy všech věkových kategorií. Nejen, že dodávají vlasům lesk, díky obsaženým BIO rostlinným olejům, ale také perfektně kryjí šediny. Jsme důkazem toho, že méně chemie znamená lepší výsledek a vyvrátili jsme tak staré mýty o barvách. Nejlepší zkušenost je však ta vlastní – pokud tomu nevěříte, vyzkoušejte to i vy!“.

Historie zakladatelů NATULIQUE sahá k dlouhodobým, problematickým výzvám jako jsou – alergie, podráždění, astmata a jiné zdravotní problémy. Konfrontováni s těmito problémy v rodinném kruhu či mezi přáteli, zakladatelé

NATULIQUE si uvědomili, že existuje přímé spojení mezi zdravotními problémy a toxiny, škodlivými chemikáliemi a pesticidy, které jsou obsažené ve většině kosmetických produktů.

Uvědomění společnosti NATULIQUE, že trh s důvěryhodnými, přírodními a organickýmy kosmetickými produkty byl nesmírně limitovaný, zakladatalé se rozhodli pro důlěžitou misi – přinést bezpečnější, čistší a přírodní kosmetiku na trh, který zoufale potřeboval změnu.

V NATULIQUE máme velikou výhodu před ostatními výrobci – vyvinuli jsme vysoce efektivní přírodní a organické produkty, v bezpečném a zodpovědném prostředí. Dánsko má historicky důležitou pozici v ochraně životního prostředí – bylo první světovou zemí, které uzákonilo zákon o ochraně životního prostředí.

V NATULIQUE jsme velmi pyšní na to, že dodáváme našim klientům skvělou přírodní kosmetiku, která obsahuje BIO certifikované a přírodní ingredience. Ale co životní prostředí? Co příroda? A co naše budoucnost? V současné době si lidé mnohem více začínají uvědomovat odpovědnost, kterou máme vůči životnímu prostředí, na kterém závisí naše existence. NATULIQUE proto staví svou firemní zodpovědnost za ochranu životního prostředí na první místo, abychom zajistili “zelenější” budoucnost pro všechny.

NATULIQUE používá ekologická řešení při výrobě, balení a tvorbě marketingových materiálů. Naše výroba využívá udržitelnou energii, recyklovatelný papír na tvorbu marketingových materiálů a balení výrobků. Recyklovatelný plast a hliník jsou použity na obaly produktů a pro pohon aerorosolových výrobků používáme plyn 100% vyrobený z biomasy, který je zcela ekologický a odbouratelný. Ingredience NATULIQUE použité při výrobě jsou ECOCERT a USDA certifikované – zkrátka bereme naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí velmi vážně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi

Trápí Vás problémy s Vašimi vlasy nebo vlasovou pokožkou? Zeptejte se, ráda Vám poradím.

 

» Po ranním vyčesávání vlasů mi jich zbyde spousta na hřebenu. Je mi…

 

» Moje vlasy se mi často lámou, co mám dělat?